Ibuprom RR MAX

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

400 mg

Opakowanie:

17,59 zł

(1,47 zł / szt.)

Opis Ibuprom RR MAX

Ibuprom RR to lek bez recepty w postaci tabletek powlekanych do stosowania doustnego zawierający ibuprofen o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Wskazane są do krótkotrwałego leczenia bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśni, stawów, menstruacyjne) o łagodnym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki w przebiegu przeziębienia lub grypy. Produkt może być stosowany u kobiet karmiących piersią. Odpowiedni dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia. Nie zawiera cukru ani laktozy.

Kategorie Ibuprom RR MAX

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom RR MAX

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom RR MAX

Substancją czynną leku jest ibuprofen w dawce 400 mg na jedną tabletkę powlekaną. Substancje pomocnicze to: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, olej roślinny, uwodorniony, krospowidon, talk, krzemionka koloidalna bezwodna. Skład otoczki tabletki: alkohol poliwynylowy (E 1203), makrogol 3350 (E 1521), tytanu dwutlenek (E 171), talk (E 553b), 7/7 mieszanina glinu potasu krzemianu (E 555) i tytanu dwutlenku (E 171), wosk Carnauba.

Ulotka produktu Ibuprom RR MAX

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Migea

tabletki, 4 tabletki

36,95 zł

Cyclo 3 Fort

kapsułki, 30 kapsułek

29,99 zł

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Glimbax

płyn, 200 mililitrów

39,95 zł

Infex Zatoki

tabletki powlekane, 24 tabletki

Lioton 1000

żel, 100 gramów

66,99 zł

Olfen Patch

plaster, 5 plastrów

57,95 zł

Gripex Max

tabletki powlekane, 20 tabletek blistry