Apap Przeziębienie MAX

produkt dostępny bez recepty, proszek,

paracetamol

,

Kofeina (caffeine)

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, US Pharmacia

Dawka:

1000 mg + 50 mg + 12,2 mg

Opakowanie:

8 saszetek
dostępny, cena 34,95 zł
34,95 zł

(4,37 zł / szt.)

Opis Apap Przeziębienie MAX

Apap Przeziębienie MAX to lek bez recepty w postaci proszku do sporządzenia roztworu doustnego. Preparat zawiera trzy substancje lecznicze: paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, chlorowodorek fenylefryny obkurczający naczynia krwionośne i zmniejszający obrzęk błony śluzowej nosa oraz kofeinę wspomagającą działanie przeciwbólowe. Lek wskazany doraźnie w leczeniu objawów przeziębienia i grypy, jak np. katar, gorączka, bóle głowy, zmęczenie oraz zapalenia zatok. Nie należy stosować leku u dzieci poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Kategorie Apap Przeziębienie MAX

Podmiot odpowiedzialny Apap Przeziębienie MAX

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap Przeziębienie MAX

  • Substancje czynne zawarte w 1 saszetce: : paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg.

  • Substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytrynowy 87A069, aromat cytrynowy 875060, acesulfam K, aromat cytrynowy 501.476/AP0504, aromat cytrynowy 875928, aspartam, żółcień chinolinowa.

Ulotka produktu Apap Przeziębienie MAX

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Solpadeine

tabletki musujące, 24 tabletki

Solpadeine Max

tabletki musujące, 16 tabletek

Migea

tabletki, 4 tabletki

36,95 zł

Antidol 15

tabletki, 10 tabletek

Cyclo 3 Fort

kapsułki, 30 kapsułek

29,99 zł

Pectosol

płyn, 40 gramów

Levopront

syrop, 120 mililitrów

33,59 zł

Ectodose

płyn, 20 ampułek

59,00 zł